Kalendarz ścienny na 2021 rok

Kalendarz ścienny na 2021 rok

❗️PREMIERA❗️Oto nasz kalendarz ścienny na 2021 rok! Pracowaliśmy nad nim od lata i wreszcie możemy się z Wami podzielić efektem. 😁💪📆🔹Kalendarz rozdawany jest bezpłatnie:

1️⃣ osobom, które włączyły się w akcję #PochwalSięPradziadkiem [akcja nadal trwa, link TUTAJ],

2️⃣ szkołom, organizacjom pozarządowym i instytucjom, które zgłoszą chęć otrzymania.

Na terenie Olkusza kalendarze dostarczymy osobiście, w przypadku dostawy poza miasto, poprosimy Was o pokrycie kosztów przesyłki (10 zł). Kalendarze będzie można również odebrać osobiście w PTTK Olkusz (ul. Rynek 20) lub w ustalonym indywidualnie miejscu i terminie.

Na każdym z miesięcy znajdziecie współczesne zdjęcie rekonstruktorek i rekonstruktorów oraz archiwalną fotografię z ciekawostką historyczną związaną z ziemią olkuską. Kalendarze „Olkuszanie dla niepodległości” są efektem projektu „Jak pradziadek pogonił bolszewików. Olkuszanie w Bitwie Warszawskiej 1920.” współfinansowanego ze środków Ministra Obrony Narodowej. Będą kolportowane do końca nakładu (100 sztuk).

Dla pozostałych osób przygotowaliśmy specjalną wersję kalendarza (widoczna na zdjęciu z Mikołajką) – Otrzymają ją w prezencie darczyńcy, którzy wesprą działalność naszego Koła za pośrednictwem zbiórki [LINK].

Polecane

102. urodziny Mieczysława Rosoła „Wąsika”

102. urodziny Mieczysława Rosoła „Wąsika”

Pożegnaliśmy śp. ppor. Brunona Piekarskiego

Pożegnaliśmy śp. ppor. Brunona Piekarskiego

Zmarł ppor. Brunon Piekarski

Zmarł ppor. Brunon Piekarski

Światełko dla Bohatera

Światełko dla Bohatera

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukaj

Zapraszamy na Facebooka

POLECAMY: